SYLWETKA STUDENTA: SZYMON DZIĘBOWSKI

Dzień dobry. Nazywam się Szymon Dziębowski. Jestem studentem trzeciego roku studiów licencjackich na kierunku bezpieczeństwo narodowe. Na co dzień jestem policjantem w Komendzie Powiatowej w Zakopanem. Ponadto realizuję swoją pasję jaką są sporty walki. Jestem Instruktorem Polskiej Federacji Krav Maga oraz Szkoły Walki Savbor, która jest prowadzana przez Krzysztofa Sawickiego. Posiada on czarny pas 3 DAN. To oficjalny reprezentant IKMA – Israel, szkoleniowiec i konsultant ds. walki w bliskim kontakcie w jednostkach specjalnych i antyterrorystycznych wojska i policji. To twórca Szkoły Walki SAVBOR oraz wojskowego programu walki w bliskim kontakcie dla Sił Specjalnych – SAVBOR Tactical.
I to własnie dzięki wieloletniemu prowadzeniu przez Mistrza Krzysztofa Sawickiego wyjechałem na kurs instruktorski do Izraela, który był dla mnie  wyzwaniem, dostarczając powodów do satysfakcji. Doskonałe przygotowanie zaowocowało uzyskaniem kwalifikacji instruktorska w najbardziej prestiżowej szkole Krav Maga na świecie.
Na co dzień nadzoruję służbę policjantów prewencji oraz prowadzę zajęcia z zakresu Krav Maga – w Zakopanem i Krakowie. Szkolę policjantów z Taktyki i Technik Interwencji. Krav Maga i System Savbor stały się dla mnie pasją i drogą życiową. W połączeniu ze służbą, to satysfakcja jeszcze większa!